Soutěž o balení designových ponožek z jarní kolekce Socksinbox!

května 17, 2017

Pravidelní návštěvníci si nejspíše nemohli nevšimnout, že pro vás rádi pořádáme soutěže. Když nás totiž osloví firma či designér s nabídkou soutěže, a pokud s produktem a filozofií firmy sympatizujeme, tak nemáme sebemenší problém jejich dílo podpořit i touto cestou. Kvalitnímu výrobku se tak dostane pozornost a zároveň můžeme také udělat radost vám, našim čtenářům. Soutěží tak již několik bylo, odměnili jsme spoustu z vás a mnohem více soutěží ještě do budoucna bude.

Dnes pro vás máme opět jednu takovou soutěž. Můžete tak vyhrát stylové ponožky z nové jarní kolekce od SocksInBox! Od designérky, která  si všechny své vzory navrhuje sama a každý model je tak jedinečným českým designovým kouskem. Vyberou si jak pánové, tak i dámy. V kolekci jsou k nalezení klasičtější vzory, sada v tlumených barvách, černobílá sada, ale také, jak už bývá u SocksInBox zvykem, barevnější kousky či sportovnější kotníčkové ponožky. Vybírat je opravdu z čeho a já si v každé kolekci našel tu svou nej sadu. A právě tu jsem vám nafotil při naší dovolené ve španělském Mojacaru. Tapas, tostadas, Rioja a SocksInBox.


Pravidla soutěže jsou jednoduchá:

1. Klikněte na „To se mi líbí“ u soutěžního příspěvku na našem facebooku >> ZDE .
2. Na http://www.socksinbox.cz/ si vyberte balení ponožek, které byste rádi, a odkaz na něj vložte jako komentář pod soutěžní příspěvek.Spousta blogerů si do soutěží dává jako podmínku "lajknutí" jejich FB profilu či sdílení soutěžního příspěvku. Je to proti pravidlům facebooku a tak trochu neetické, ale chápeme, že je to nejkratší cesta k získání fanoušků. My se od samého začátku vydáváme cestou delší, ale kvalitněji vydlážděnou. "Lajknutí" stránky tedy není podmínkou, ale za případnou přízeň ve formě sledování budeme rádi. Poslední dobou jsme totiž akčnější právě na sociálních sítích a tak, pokud rádi čtete náš blog, zaujme vás třeba něco i na našem instagramu či facebooku.

Soutěž potrvá do 1.6. 2017, kdy v 19:00 náhodně vylosujeme jednoho šťastlivce, kterého zveřejníme na Facebooku. Hodně štěstí.


Související

2 komentářů

  1. www.socksinbox.cz/products/blend tyto sou moc pekny ony vubec vsecky sou hezky a tezko vybrat
    iveta vojáčková

    OdpovědětVymazat
  2. https://www.socksinbox.cz/collections/eshop/products/ponozky-7th-heaven .Nádherné Machů

    OdpovědětVymazat

Facebook

Instagram