Na vlně nedělní nostalgie

února 26, 2017

Nedělní podvečer: 

Já: "Pustíš písničky ze svatby?"
On: "Jak to víš?"
Já: "Prostě vím, prostě tě znám."

... a aby toho nebylo málo, rovnou jsme si přehráli i video ze svatby, které nám dělal můj bratr a za které mu patří naše veliké díky. Prostě taková naše klasická nedělní romantika. Samozřejmě se to neobešlo bez slz a vzpomínání, jak krásný ten náš den byl. Teď to všechno tak nějak prožívám intenzivněji, emocionálněji. Přijde mi, že jsem teď nalomená skoro pořád. Prostě " jiný stav".

V červnu to bude rok, co jsme si řekli své ano, a ani jeden z nás tehdy ani nedoufal, že nás bude za rok o jednoho více, že budeme tvořit rodinu. Že se to tak rychle podaří, že se nám splní přání a pod stromek obdarujeme své nejbližší prvním ultrazvukem.

Když uplynuly první tři měsíce, které jsou považovány za rizikové, a vše bylo v pořádku, oddychla jsem si. Začala jsem se na svět více usmívat, neřešit malichernosti a těšit se na to, co přijde. Každý den mě překvapuje moje tělo, moje mysl. Jsou dny, kdy bych dělala radostí kotrmelce, do celého světa vykřičela, jak jsem šťastná a koupila si snad i celé květinářství, ale jsou i dny, kdy se probouzím s nepochopitelným pláčem, s bolestí v kříži a se strachem, co bude. 

Vím ale, že tyhle "stavy" jsou "asi" normální, a tak si ty dobré a šťastné chvíle fakt užívám a na ty špatné, kterých je zatím pramálo, vím, že nejsem sama. 

Těším se na jaro a léto, až si pořídím nějaké hezké těhu šatičky, až si začnu užívat teplých dní a nedočkavě čekat na příchod toho malého bejbátka.

Pro holčičku už jméno máme, teď se jen shodnout na tom klučičím a počkat si, zda to bude on nebo ona.

Křivák, Orsay
Šaty, HM
Vesta, HM
Těhu legíny, HM
Slip on, Pointer
Náhrdelník Unicorn, City folkloreSouvisející

7 komentářů

 1. Moc gratuluji!Užívej si to,jsou to nádherné chvile. A hormonální bouře k tomu patří ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Evi, děkuji, snažím se to užívat jak to jde, ale nejvíc se těším na to, až budeme vědět, co to bude :-) Stejně mi to pořád připadá takové neuvěřitelné :-) M

   Vymazat
 2. Moc hezký článek a fajn outfit! K těhotenství tohle vše patří, je to naprosto normální..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Ivanko i za pochvalu outfitu :-) Na ty šílené změny nálad si budu asi ještě chvíli zvykat, je to dobrý kolotoč :-D M

   Vymazat
 3. Gratuluji k očekávání, hlavně ať je potom malé zdravé. A nálady k těhotenství patří, když si vzpomenu na svou tetu, tak ta byla v podobném rozpoložení, jako jsi teď Ty. Takže pohoda, klídek a užívat si nádherných dní. ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc Vám to sluší, fotky jsou krásné! Ta černá bunda je úplně super, taky se teď po nějaké takové sháním, líbí se mi, jaké mají třeba tady, ale ještě nevím ani jakou barvu si vybrat. :-) I když černá je asi taková univerzální, co se hodí se všemu, že? :o) Zdraví, Anna

  OdpovědětVymazat
 5. Milý článek a moc krásný outfit! Kamaráda je teď také těhotná a zažívá velice obdobné stavy, tak ji hned odkážu na tento článek, aby věděla, že není jediná na světě, které se něco takového děje. :-)

  OdpovědětVymazat

Facebook

Instagram