Soutěž o zastřihovač Braun cruZer beard&head

března 13, 2016

Milí čtenáři, pravidelní návštěvníci či jen kolemjdoucí, je to již nějaký ten měsíc, kdy jsme měli pro vás na blogu soutěž. Naskytla se nám příležitost uspořádat soutěž o velice šikovný zastřihovač vlasů a vousů Braun cruZer beard&head. Zasoutěžte si pro sebe či svého blízkého, kterému byste určitě udělali jen a jen radost.

Pravidla jsou velmi jednoduchá.

1. Lajkněte na Facebooku soutěžní příspěvek

2. Podělte se s námi do komentáře pod soutěžní příspěvek na našem facebooku o to, "Kam se chodíte stříhat?"

Lajknutí našich stránek je čistě dobrovolné, ale budeme i za tuto přízeň samozřejmě rádi.

Soutěž začíná zveřejněním tohoto článku a končí v něděli 20.3. 2016, kdy na AJ LAF FEŠN facebooku zveřejníme jednoho náhodně vylosovaného výherce. Zastřihovač do soutěže věnovala společnost P&G a my jí tímto děkujeme.Pojďmě se teď podívat blíže na předmět soutěže. Samotný zastřihovač včetně svého příslušentví je zabalen v elegantně řešené krabici. 


Balení obsahuje jak zastřihovač Braun cruZer beard&head samotný, tak i cestovní pouzdro, napájecí kabel, věcičky na údržbu a příjemným bonusem je i USB flash disk.


Jak již název zastřihovače Braun cruZer beard&head napovídá, je určen jak na zastřihování vlasů, tak i vousů. Hřeben na vousy umožňuje nastavit 6 různých délek (1 -11 mm) a můžete si tak udržovat jak strniště, tak i plnovous. Hřeben na vlasy nabízí dalších 6 délek a to od 10 mm do 20 mm. Zatřihovač je plně chráněný proti vniknutí prachu a především pak vody a můžete ho tak snadno opláchnout pod proudem vody. Po 1 hodině nabíjení vám vydrží cca 40 minut, ale k zastřihování lze využít samozřejmě také napájecí kabel. 

Velmi šikovnou věcičkou je výsuvný konturovač, což je vlastně malý zastřihovač, který je určen pro styling vousů a vlasů a slouží tak k vytváření přesných kontur a tvarů. Dokonale upravený vzhled se přeci skrývá v detailech. 


Hodně štěstí při soutěžení!Související

1 komentářů

Facebook

Instagram