Stylový balíček pro moderního muže

února 24, 2016

V dnešním článku vám představím velmi zajímavý projekt, který podporuje vkus a styl českých mužů ruku v ruce s podporou českého designu. Netajíme se tím, že obojí je třeba, a tak chovám k této službě veliké sympatie. Tím projektem je Box for King a dá se říci, že je na světe sotva pár měsíců. Box for King je balíček, který může obsahovat především něco od pánských doplňků, přes kancelářské pomocníky po alkohol či pánskou kosmetiku a mnohé jiné. Obsah boxu je vždy tématicky zaměřen a co je velmi zajímavé, tak i skryt. Do poslední chvíle nevíte, co si vlastně objednáváte, a tak můžete mít každý měsíc své vlastní "Vánoce" s překvapením. 

Příjemné je, že tvůrci obsahu se zaručují, že box nebude mít nikdy stejné výrobky a můžeme se tak vždy těšit na něco nového. Vybrat si lze z jednotlivých boxů ať už odkrytých (minulých) či skrytých, třeba jako ten březnový, který bude odkryt teprve prvního března. My jsme dostali box únorový, u kterého byl obsah sic už odtajněn, ale my jsme to vydrželi, na obsah se nepodívali a o to překvapenější jsme byli. Objednat si lze také čtvrtletní či půlroční předplatné či premium box ušitý na míru. Člověk však nemusí myslet jen na sebe. Přijde mi to také jako ideální dárek pro druhé. Když nápady docházejí, pánové z Box for King pomohou. 

Toliko k představení projektu a teď mrkneme na obsah boxu. K nám domů dorazil box únorový. Výrobky jsou skryty uvnitř sympatické kartónové krabičky, po otevření můžete pak s radostí roztrhat také balící papír a jste u obsahu. Únor je spjat neodmyslitelně také s Valentýnem a tak únorový box myslí na pány i dámy. Box je laděn unisexově a párově.


Designéry motivu ponožek jsou přímo pánové z Box for King, přičemž jsou samozřejmě vyrobeny také českou značkou CoolSocks.


Kartáčky od EcoHeart jsme obdivovali již na nejednom designovém marketu. Tělo kartáčku je vyrobeno z bambusu a musím přiznat, že je to trochu nezvyk. Žijeme v době plastové a tak mít kartáček pro změnu dřevěný, je zajímavý nezvyk. Chuťové se to dost podobá dřívku od nanuku. Bambus roste také extrémně rychle, a tak je celý projekt, jak také název značky napovídá, ekologicky smýšlející a nemusí se tak kácet žádné lesy. 


Když kartáčky, tak i zubní pastu. Jediná věc netuzemského původu, avšak pořádná kultovka. Design tuby pasty zaujme na první pohled a je i zajímavé, jak z něčeho tak běžného jako pasta a kartáčky na zuby lze udělat stylovou záležitost. 


Tahle šikovná záležitost je prezentována jako dřevěná peněženka. Velikostně odpovídá platebním kartám a můžete si do ní také složit bankovky. Nám se však velice hodí na naše vizitky. Dřevo, to my můžeme. Tolik tedy k obsahu únorového boxu. Boxy byly zveřejněny prozatím dva, přičemž ten prosincový obsahoval takové věci jako náramek od Jollylapel, ponožky, stylový diář, pleskačku slivovice a luxusní sprchový gel a šampón v jednom. A co přinese box březnový? To se nechme překvapit.
Související

1 komentářů

  1. Za mě je to hezký projekt v případě "Zajíce v krabici", "Box pro zvířata", ale zde je to pro mě hodně šlápnutí vedle. Kdyby mi dorazil tento balíček, tak abych řekl pravdu budu naštvaný. Proč? Ponožky - ok. Kartáček na zuby - zuby mám jedny a dost přemýšlím který kartáček použiju. Pasta - zde úplně stejně pastu nemám kvůli designu ale z důvodu, že nějak funguje a má účel. Dřevěná peněženka - mám svoji koženou Aspinal z kvalitní kůže a nenapadá mě důvod, proč by nosil dřevěnou ;-).
    Možná by se mi jiný měsíc líbil víc, ale když se dívám co jsi měl v prosincovém, tak by asi také půlka zůstala v šuplíku. Takže za mě krok vedle v této sekci... ale nejspíš si své klienty najde ;-)

    OdpovědětSmazat

Facebook

Instagram