Nová vůně Calvin Klein - Eternity now

prosince 08, 2015

Používáním parfémů můžeme u lidí vyvolat různé pocity, podtrhnout módní charakter, ale především chceme sobě samým a svému okolí krásně vonět. A tak obíháme parfumérie, parfémy zkoušíme, voníme k nim a pokud  najdeme ten pravý, někteří z nás u něho vydrží i několik let nebo klidně i celý život.

Doporučení na příjemné vůně není nikdy dost a sami je mnohdy využíváme a ceníme si jich. Dnešní článek je tak věnovaný pánské a dámské vůni ETERNITY NOW od Calvina Kleina. Klasická vůně Eternity je na vonném trhu stálicí. Vyrábí se již od roku 1988 a možná jste se s ní sami již setkali. Eternity Now je však vylepšenou, mladistvější novinkou, která je u nás k dostání od podzimu tohoto roku.

Hlava dámské verze toaletní vody je tvořena kdouloňí obecnou, ličim a sorbetem. Dále můžete ucítit květ broskvoně, okvětní lístky neroli, pivoňku či kašmírové dřevo. Voní mi lehce sladce, ale přesto svěže. Pánská verze je velmi výrazná a to za podpory pikantních tónů koření, sladké vůně kokosové vody a dřeva. Přičemž srdce toaletní vody tvoří cedrové listí, pačule a svěží carambola. V základu najdeme pak madagaskarskou vanilku, tonku a cedrové dřevo. V hlavě Eternity now men se projevuje kokos, zázvor a badyán. Je to skutečně velmi příjemná vůně a zcela jistě jedna z mých nejoblíbenějších.
Je to vůně, která má evokovat především lásku, vášeň a spojení mezi lidmi ať už mezi přáteli, rodinou, partnerem či partnerkou. CK vytvořil v rámci této láskyplné kampaně moviemaker, díky kterému si každý může z fotek poskládat svůj zamilovaný příběh a poté ho případně i nasdílet.
Související

2 komentářů

  1. První fotka je krásná azrovna včera jsem tuto vůni očuchávala :) Krásně voní! :)

    OdpovědětVymazat
  2. výborná vôňa, zaujala ma hneď na prvý krát, pekne si ju vystihla v recenzii

    OdpovědětVymazat

Facebook

Instagram