Nominace v Blogerce a Blogerovi roku 2015

října 11, 2015

Před téměř devíti měsíci jsme vznikli, tedy vlastně náš blog. Za tu dobu se stalo strašně moc událostí, které nás posunuly v blogování zase o kus dál. Abychom v pokrocích pokračovali a obohacovali jak nás samotné, tak i případně druhé, měli bychom dát o sobě ještě více vědět. Posunout dál nás můžete ale také VY, naši čtenáři.

K tomuto ale i jiným účelům slouží každoročně vyhlašovaná soutěž Blogerka roku 2015 a nově i Bloger roku 2015.

Je nám velkou ctí vám oznámit, že jsme byli nominování v dámské Blogerce roku 2015 v kategorii Cosmo objev a pánském Blogerovi roku 2015 v kategorii Bloger roku. Semifinálové hlasování nominovaných probíhá do 30. října 2015. Pokud se Vám naše články a to co děláme líbí, odměnit nás můžete krom svých návštěv také svým hlasem. Hlasovat můžete zároveň pro nás oba, v obou kategoriích a každého hlasu si moc vážíme! Svým hlasem můžete také vyhrát pozvánku na finálový večer v divadle Karlín.Hlasovat pro Aj laf fešn v kategorii blogerka - Cosmo objev můžete zde: Hlasovat pro Aj laf fešn v pánské kategorii -  bloger roku můžete zde:

________________________________________________________________________________

Dámy a pánové, jste úžasní! DÍKY VAŠIM HLASŮM jsme se dostali do finále, do FINÁLOVÉ DESÍTKY v kategorii Bloger roku 2015. Pokud máte chuť naši práci podpořit také ve finále, můžete tak učinit svým hlasem přes odkaz >>>http://www.blogerroku.cz/blogeri-roku-2015/aj-laf-fesn <<<. Úspěchem pro nás byla už samotná nominace a semifinále, postup do finále mezi 10 finalistů je něco opravdu nečekaného a pěkného. Naším postupem jste také přilákali hromady nových čtenářů, ke kterým se dostanou naše články/ názory, postřehy a doufáme, že to někomu přinese i něco užitečného a dobrého. DĚKUJEME. Lukáš a Míša.

________________________________________________________________________________Související

0 komentářů

Facebook

Instagram