Moje úlovky z Andypoly

června 03, 2015

A přeci jen existují lidé, kteří myslí i na ty, co mají nadměrné či podměrné nožičky a milují krásné a moderní boty. Krásné a moderní speciálně zvýrazňuji, jelikož u nadměrných bot to není zvykem. Když nedej bože objevíme naši velikost, jedná se především o nemoderní, babičkovské boty. Ze zoufalství nekoukáme zda nás lehce tlačí či ne, jestli se nám líbí nebo ne, ale prostě si je koupíme, protože v něčem přeci chodit musíme, no ne? Ale všem těmto dnům je konec, hurááááááááááá. Konečně máme na výběr.

Španělská firma Andypola, kterou má pod palcem Andrés Machado, vyrábí nadměrné (42 - 46) i podměrné (32 - 35) lodě i lodičky a to jak pro dámy (Andypola) tak pány (Boras, Jomos (46 - 52)) a jak jsou krááásnééé, ach.

Pan Machado založil firmu ( e-shop ) roku 2008 a to v rodném Španělsku, Francii a Anglii. Poté expandoval do Polska, Estonska, Itálie, Srbska, Japonska a USA. Roku 2011 přišla řada i na nás Čechy a roku 2013 byla dodatečně otevřena vzorková prodejna a výdejna obuvi v centru Brna. Tam si můžete vyzkoušet i zakoupit až na 500 párů obuvi a to se slevou 40% - 60%, no není to skvělé?

Určitě se vyplatí sledovat jejich facebookové a webové stránky, jelikož dvakrát do roka dělají velké výprodeje. Nové kolekce můžete očekávat vždy v březnu a září.

Dokonce ani bratia na Slovensku nepřijdou zkrátka. Na českém e-shopu si mohou botičky objednat a a pokud by nedej bůh neseděly, první výměna je zdarma a to samozřejmě platí i pro ČR.

Vybrat si jen jedny by bylo obtížné a tak níže na fotografiích jsou mé první úlovky.Související

4 komentářů

 1. Pěkné boty sis pořídila :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj :) jak je to s sirkou nartu?... standart? :) diky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, co znamená standart ale já mám nárt docela široký a všechny boty mi na šířku seděly. Co se týče výšky nártu, tam je to horší - pokud je bota na gumičku tak ok, pokud je na pevno tak mě kolem nártu boty většinou lehce tlačily ale žádná hrůza.

   Vymazat

Facebook

Instagram