Představení elektrického holícího strojku Philips 9000 series

května 15, 2015

Jsou tomu dva týdny co jsem se byl ostříhat a oholit v Thomas`s barber shop . Aby má návštěva holičství byla o to přínosnější, mám zde článek o  představení elektrického strojku, který Thomas`s barber shop také používá. Nenapadá mě lepší reference, než když produkt používají profesionálové a to je jeden z hlavních důvodu proč je užitečné si něco říci o elektrickém holícím strojku Philips 9000 series. 


Mokré holení je rituál a klasika. Obzvláště krásnou variantou je holení břitvou. Dále tzv. bagrem, který je také stylově nestárnoucí. K tomu si pořídit kvalitní štětku, nejlépe ze srsti jezevce a holící mýdlo, které lze v současnosti pořídit také v pěkném i dřevěném balení. Má to svůj půvab. Jiný žánr jsou různé "Machy", pěny a gely ve spreji. Varianta v dnešní době nejspíše nejrozšířenější a proč taky  ne. Tisíc lidí, tisíc stylů. 

A co v případě, kdy nemáme dennodenně času nazbyt na holení? Nabízí se varianta ve formě elektrického strojku. Technika jde stále rychle dopředu. Z kuličkových počítadel jsme udělali kalkulačky, stolní počítače, laptopy a tablety. Vývojem si prochází vše a takový holící strojek je také úplně jinde než před pár lety. Očekávám každým dnem už jen model, s kterým si třeba i pokecám o počasí. Důležité je, že i samotné holičství úpravu elektrickým strojkem nijak neodsuzuje. Jedná se také o velmi kvalitní volbu, která může mnohým usnadnit život. 

Elektrický holící strojek Philips 9000 series sama značka Philips považuje za svůj dosud nejdokonalejší holící strojek a svými vlastnostmi a inovací se může řadit mezi vlajkové lodě mezi holícími strojky všeobecně. Philips 9000 series díky technologii V-Track vede břity tak, aby každý vous byl v ideální pozici pro oholení, přičemž nezáleží na různé délce či směru vousů. Strojek disponuje třemi holícími hlavami, které jsou směrově flexibilní a pohybují se tak v osmi směrech pro co největší přizpůsobení obličeje. Perfektně tak holí i na obtížných místech, člověk se cítí jako v bavlnce s tím, že chod motorku je opravdu tichý. Dalším zajímavým umem je systém Super Lift&Cut Action, který disponuje dvojitým břitem. První břit, který je o trošičku více předsazený, vous nadzvedne a druhý spodní břit vous sekne.  Vousy jsou tak oholeny pod úroveň pokožky a oholení vydrží delší dobu. Pokud máte delší vousy, doporučuji je nejprve zastřihnout nasazovacím nástrojem pro úpravu vousů, po zkrácení můžete jít již do hladka. Dále jsou k dispozici 3 varianty režimů pro nastavení citlivosti holení. A to "Senstive" pro velice důkladné oholení, "Norma"l pro každodenní holení a "Fast" pro nejrychlejší oholení. Zajímavou volbou je systém AquaTec Wet & Dry, který jak už název napovídá nabízí mokré holení s pěnou či holení nasucho. 

Velmi příjemnou záležitostí je systém SmartClean, který čistí, zvlhčuje, vysouší a nabíjí holicí strojek. Čištění hlavice je tak velmi pohodlné. Stačí strojek napíchnout a nechat běžet. Po dokončení procesu strojek doslova voní novotou. Mnozí ocení také dlouhou výdrž baterie, která po jednom hodinovém nabíjení vydrží 50 min. Jedná se o kvalitní volbu například pro holení na služebních cestách. Další volbou je rychlé nabití pro jednorázové oholení. 

Doporučená cena strojku Philips 9000 series se pohybuje okolo 12 000 Kč. Za tuto cenu si můžete pořídit například menší TV, kvalitnější mobil, který však bude za dva roky out či tento stroj. Věc kterou spousta mužů bude používat několikrát týdně či dokonce denně a může jim tak výrazně usnadnit život, zpříjemnit vzhled a prožitek z holícího rituálu.

Pro více údajů doporučuji navštívit stránky výrobce ZDE

 Zdroj: http://www.philips.cz/
 Zdroj: http://www.philips.cz/

 Zdroj: http://www.philips.cz/
Související

0 komentářů

Facebook

Instagram