Pánská toaletní voda Tommy Hilfiger Man Sport

února 05, 2015

Co se týče parfémů/toaletních vod, točím jich na sobě hned několik - 4. Tato strategie mi zajišťuje jak vysokou trvanlivost, tak i vysokou variabilitu. Vody po holení a kolínské nepoužívám, zkrátka jen proto, že se neholím, vousy pouze zkracuji zastřihovačem. Že bych měl vyloženě oblíbenou vůni a složení parfému se říct nedá. Každá vůně je od sebe velice odlišná a něčím pro mě zajímavá. Asi jako každý se ve výběru, který parfém zrovna použiji, řídím především příležitostí. Co si však nemůžu odpustit je i barevné složení outfitu.
Například Tommy Hilfigera bych si nemohl vzít v případě, v kterém nemám na sobě žádnou zemitou barvu. Neřídím se zde zelenou barvou na zátce flakónu, zkrátka to je takový pocit. Asi jako že ke kakau potřebuji loupák a po párty další den zas kofolu. Tato toaletní voda, je také natolik odlišná od zbytku mého vonivého harému, že bych o ní rád napsal jako první.

Toaletní voda Tommy Hilfiger Man Sport je jedna z těch sladších vůni, které vlastním a vlastně jediná sladká. Sladkým vůním příliš neholduji, tahle je však jiná/zajímavá, že mi i vyhovuje. Jedná se o dřevitou, svěží a orientální vůni. Nenechte se zmást slovem sport, vůně je to natolik elegantní, že se hodí takřka na každou příležitost. Toaletní voda Tommy Hilfiger Man Sport je novější verze (2012) původního Hilfiger Est. 1985. 

Z počátku přesvědčuje nejprve svou výrazností, jež zdůrazňuje  kořenitý tón hlavy - zázvor. Dále se rozvíjí kompozice z mandarinky, pelyňku (estragon) a ananasu. Dřevitým prvkem jsou zde cypřišové extrakty se santalovým dřevem. Dalšími tóny jsou ambra, pelargónie a levandule. Flakón je jednoduchý, dá se říct klasický, bez žádných zbytečných serepetiček. 


Složení:


HLAVA: zázvor, ananas, mandarinka, pelyněk
SRDCE: pelargónie, levandule, cypřiš

ZÁKLAD: santal, ambra


Zdroj: http://uk.tommy.comSouvisející

1 komentářů

  1. Oooo, tak na tuhle vůni jste mě hodně nalákal! Moc se mi líbí, že obsahuje zázvor. Tem miluju :) A neuvědomuju si, který jiný parfém ho obsahuje... Co nejdřív ji musím někde očuchat a kdyžtak koupit příteli :)

    OdpovědětVymazat

Facebook

Instagram